wtorek, 30 października 2012

III-ci Ogólnopolski Salon Win i Alkoholi M&P


Już po raz trzeci firma M&P zaprosiła nas do uczestnictwa w pełnym rozmachu wydarzeniu do jakich niewątpliwie zaliczyć można "Salon Win i Alkoholi" (poprzednie edycje występowały pod nazwą "Salon Win i Alkoholi Mocnych"). Impreza ta, jak co roku, odbyła się w warszawskiej Fortecy przy ulicy Zakroczymskiej 12. Gwiazdą wieczoru były niewątpliwie doskonałe wina pochodzące z różnych stron świata. Goście mieli możliwość degustowania wielu gatunków win wyprodukowanych we Francji, Hiszpanii, Chile czy Argentynie. Mnie do gustu najbardziej przypadły te zaprezentowane na stoisku izraelskim oraz włoskim. Interesujące były również węgierskie tokaje.
Jednakże wino nie było jedynym rodzajem alkoholu udostępnionym gościom do spróbowania. Na stołach degustacyjnych, w sali alkoholi mocnych, królowały znakomite likiery, szkockie single malts whisky, japońskie whisky, amerykański bourbon, brandy de jerez, francuski armagnac oraz koniaki. Wybór był naprawdę imponujący. 
W czasie imprezy wszystkie trunki można było zakupić w promocyjnych cenach. 
Wydarzenie to, podobnie jak zeszłoroczne, charakteryzował wysoki profesjonalizm oraz doskonała organizacja. W czasie degustacji można było prowadzić dyskusje z winiarzami na temat ich produktów oraz miejscowych wyrobów.  Pozostaje zatem czekać tylko na przyszły rok i kolejną imprezę zorganizowaną przez M&P.


-----------------------------------


Firma M&P została powstała w 1996 roku. Przedsiębiorstwo rozwija się bardzo dynamicznie. Posiadają obecnie 11 salonów w Warszawie gdzie nabyć można importowane przez nich trunki. W ich ofercie znaleźć można m.in doskonałe wina, wódki, whisky, szampany, likiery, brandy czy miody pitne.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz