wtorek, 2 września 2014

BlogAir piknik

W ostatnią sobotę z okazji Międzynarodowego Święta Blogera oraz 10-lecia platformy Blox.pl miałam okazję uczestniczyć w bardzo ciekawym wydarzeniu - pikniku integracyjnym. Został on zorganizowany w interesującej przestrzeni Miasto i Ogrów na warszawskiej Woli. Pogoda sprzyjała imprezom plenerowym. Nie zastanawiałam się więc długo i ruszyłam w kierunku dawnej fabryki Norblina.

Przyjechałam trochę za wcześnie więc przy okazji odwiedziłam znajdujący się tam BioBazar. Ilość ekologicznych produktów, które można tam znaleźć robi wrażenie. Na pewno wrócę tam w następną sobotę by zaopatrzyć się w niektóre produkty....

Zatem po dokonaniu ogólnych oględzin BioBazaru udałam się do miejsca, gdzie odbywała się rejestracja uczestników pikniku. Już na samym początku spotkała mnie bardzo niespodzianka. Wszyscy bloggerzy otrzymywali niewielki upominek od Tesco. Po dokonaniu rejestracji udałam się do miejsca gdzie odbywał się sam piknik.

I jak było? Cóż...była to okazja do świetnej zabawy i lepszego zapoznania środowiska bloggerów (i to nie tylko kulinarnych i winiarskich!).


Organizatorzy spisali się na medal. Na wygłodniałych uczestników czekały nie tylko typowe potrawy z grilla, ale też dania i desery typowe kuchni indyjskiej (w przygotowaniu których udział mogli wziąć wszyscy chętni). Nie zabrakło też czegoś do picia - modne ostatnio Cydry (jedz Jabłka!:)) reprezentowała marka Cider Inn, zaś powrót do lat dziecięcych zagwarantowała nam firma Bobofrut, których sokami raczyłam się w młodości (a i w sobotę z miłą chęcią do nich wróciłam). Ciekawym doświadczeniem smakowym okazało się również kosztowanie nieznanego mi wcześniej Ballentines Brasil, stanowiącego unikatowe połączenie whisky i limonki.

Nie zabrakło atrakcji dla ducha. Joga śmiechu oraz konkurs z nagrodami okazały się strzałem w dziesiątkę. Tym bardziej, że byłam uczestniczką wygranej drużyny (pozdrowienia dla Was!)

3 komentarze :

 1. Miło było cię poznać i móc brać udział w szalonym biegu za wygraną :).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Własnie dopatrzyłam się syna na górnym zdjęciu, musiałaś uchwycić go, gdy opuszczał piknik.

   Usuń
 2. Mnie również miło było Cię poznać :-) Mam nadzieję, że spotkamy się przy kolejnym evencie.
  Pozdrowienia!

  OdpowiedzUsuń