poniedziałek, 12 października 2015

Wine Expo Poland & Grand Prix Magazynu Wino

Jesteś miłośnikiem wina, ale do tej pory nie miałeś okazji uczestniczyć w profesjonalnej degustacji ze względu na ograniczenie "tylko dla branży"? Chcesz wziąć udział w profesjonalnych seminariach, by poszerzyć swoją wiedzę na temat tego trunku? Masz zatem doskonałą okazję, by nadrobić zaległości :) !

  • Wine Expo Poland, 16 - 17 października 2015 r.
Targi Wine Expo Poland oraz Warsaw Oil Festival to międzynarodowe przedsięwzięcie, które w tym roku po raz pierwszy zostanie zorganizowane na terenie m.st. Warszawy! W ciągu dwóch dni w jednym miejscu (EXPO XXI) zgromadzą się producenci i dystrybutorzy wina z całego świata. Podczas dwóch dni poświęconych winu, wystawcy będą mieli okazję poznania nowych klientów, zaś potencjalni klienci zyskają niepowtarzalną okazję spróbowania wielu nowych gatunków wina. Celem organizatorom targów Wine Expo Poland i Warsaw Oil Festival jest stworzenie przestrzeni do nawiązania i wymiany kontaktów między głównymi aktorami grającymi na tym samym rynku. Drugim powodem, ale nie mniej ważnym, jest pokazanie klientom, że wybierając wino – mają ogromny wybór.

Szczegóły znaleźć można tu: http://www.wineexpopoland.pl/

 
  • Grand Prix Magazynu Wino, 7 listopada 2015 r. 
Jubileuszowe, bo już dziesiąte z kolei, rozdanie nagród Grand Prix Magazynu Wino. Uczestniczyłam w kilku i wiem, że jest to jedno z najważniejszych wydarzeń na winiarskiej mapie Polski. Zachęcam zatem do partycypacji wszystkich, którzy chcą poznać nagrodzone w tym roku wina! W czasie degustacji spróbować będzie można m.in. win medalistów. Ponadto, pojawią się również wyśmienite wina z Kalifornii, Polski, Francji, Włoch, Hiszpanii, Portugalii, Grecji, Czech, Austrii, Węgier, Nowej Zelandii, RPA i Niemiec.

Szczegóły znaleźć można tu: http://grandprix2015.magazynwino.pl/

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz